Teenused


Ürituste tellimine


Klubi 3D viburada.

Kõigile, kes tellivad vibujahi Lääne Vibulaskjate Kullametsa viburajal, jagatakse varustus: vibud, nooled, noolevutlarid, käe- ja näpukaitsed. Korraldatakse algõpe harjutusväljakul ja seejärel vibujaht 14 laskmismärgiga rajal. Laskmismärkideks on 3D märgid (lindude ja loomade kujud). Rajal on kaasas kogenud juhendajad, kes õpetavad veel ja märgivad punkte tulemustest. Jaht kestab 2,5 - 3,5 tundi. Grupi suuruseks võib olla 2 - 30 inimest. Lastele korraldame üritust alates 7. aastast kui on kaasas täiskasvanud.


 
Laagriplatsi kasutamine.

Vibujahile lisaks on võimalik rentida klubi laagriplats, kus saate ise süüa teha väliköögis või grillidel või tellida toitlustamine. Väliköögis on pliit, kamin ja suitsuahi ning laagriplatsil lõkkekoht ja grillid. Laagriplats on varustatud valgustusega. Kõrval asuval mänguväljakul saavad lapsed mängida. Mänguväljak on tasuta avatud kõigile soovijaile.

  • Laagriplatsil telkimine maksab koos väliköögi kasutamisega 3,00 eurot inimene.
  • Laagriplatsile saate tulla ka ilma vibulaskmiseta piknikku korraldama. Kõrval asuval mänguväljakul saavad lapsed mängida. Laagriplatsi kasutamine piknikuks või grillimiseks maksab 1 euro inimene.


Suurte telkide laenutus

Meilt saab laenutada vibulaskmise lõpetamiseks ja muudeks üritusteks 4 x 4m suuruseid telke. Kokku on meil 8 telki ja neid on omavahel võimalik kokku monteerida. Saab laenutada ka pinke ja laudu. Ühe telgi laenutus maksab 30 eurot ööpäev.Vibulaskmine harjutusväljakul.                                                                                                                                                                                                              
Kui on aega vähe või on suured grupid, saab korraldada vibulaskmise platsil, kus on mõned laskmismärgid ja jagatakse vibusid. Hind kokkuleppel. 
     
 
Eesti fotoklubi pildid fotolaagris vibulaskmisest..
 
     

Vibulaskmise tellimine soovitud asukohta.

Sõidame kohale Teie valitud kohta 3D laskmismärkide, vibude ja muu varustusega ning korraldame vibulaskmise üles pandud rajal või platsil. Helistada eelnevalt ja kokku leppida! 

Klubi liikmetest korraldavad väljasõitudega vibulaskmist:
Indrek 50 78 645
Anne 5206438

Neid abistavad teised kogenud vibulaskjad. Suuremate gruppide puhul on juhendajaid rohkem. Kui ei soovita lasta looma kujude pihta, siis saab eelneval kokkuleppel tellida pabermärkidele laskmise.

 
Klubi ei ole käibemaksukohuslane.
 

     
Koduleht Elitec'st